Preskočiť na obsah
Durmishkhan Nikabadze

Priemyselná výroba

Durmishkhan Nikabadze

Výroba motorových vozidiel

Obec
Senec
Od roku
2023
IČO
55 624 278

Durmishkhan Nikabadze

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
903 01 Senec
Na trhu od
4. októbra 2023
IČO
55 624 278
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 29.10)
Výroba motorových vozidiel

Podnikanie v číslach

3
roky na trhu
2023
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Durmishkhan Nikabadze

Durmishkhan Nikabadze – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Senec. Podniká od 4. októbra 2023.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba motorových vozidiel“ (29.10). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad výroba dielov pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky a baliaca činnosť a manipulácia s tovarom.

Základné údaje

Obchodné meno
Durmishkhan Nikabadze
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
55 624 278
Dátum vzniku
4. októbra 2023
Miesto podnikania
903 01 Senec
Živnostenský register
Okresný úrad Senec, vložka č. 140-32149
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 29.10)
Výroba motorových vozidiel

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Durmishkhan Nikabadze zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Výroba dielov pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky

  • Baliaca činnosť a manipulácia s tovarom

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Durmishkhan Nikabadze?

Miesto podnikania je v obci 903 01 Senec.

Čím sa Durmishkhan Nikabadze zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba motorových vozidiel“ (29.10). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba dielov pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky; baliaca činnosť a manipulácia s tovarom.

Aké je IČO – Durmishkhan Nikabadze?

IČO je 55 624 278.

Odkedy podniká Durmishkhan Nikabadze?

Podnikanie začalo 4. októbra 2023. Na trhu pôsobí 3 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Durmishkhan Nikabadze podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese durmishkhan-nikabadze.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.